В Основ`янському територіальному центрі відкрито спецпідрозділ з обслуговування осіб з порушеннями опорно-рухового апарату

В Основ'янському територіальному центрі відкрито спецпідрозділ з обслуговування осіб з порушеннями опорно-рухового апарату15.08.2017р. у територіальному центрі Основ`янського району на базі відділення соціальної допомоги вдома відкрито спецпідрозділ з обслуговування осіб з порушеннями опорно-рухового апарату. Серед отримувачів соціальної послуги догляд вдома виявлено 68 осіб, які мають порушення опорно-рухового аппарату, що позначено у медичних висновках. Це пов`язано з тим, що у похилому віці багато людей страждають захворюваннями суглобів, які обмежують життєдіяльність та можливість вирішувати побутові проблеми.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009р. №1417, при наявності зазначеної кількості осіб відділення може організувати спецпідрозділ з надання послуги догляд вдома непрацездатним громадянам з вадами опорно – рухового апарату.
Ці особи потребують сторонньої допомоги у веденні домашнього господарства, оплаті комунальних платежів, в отриманні засобів реабілітації та догляду, при потребі супроводу до лікувальних закладів та іншого. Актуальним для пенсіонерів є можливість вирішувати свої питання в установах через працівників відділення.

Одним із напрямків роботи спецпідрозділу є допомога пенсіонерам у прийнятті свого стану, формування активної життєвої позиції, використання збережених можливостей, мотивація до активності та позитивного мислення.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Основ`янського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *