Якість надання послуг на постійному контролі

1 вересня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова на засіданні комісії з оцінки якості соціальних послуг, які надаються відділенням денного перебування, обговорювались питання щодо соціальних послуг денний догляд та соціальна адаптація за період з травня до серпня поточного року.

У засіданні комісії взяли участь: голова комісії: директор терцентру Джурило Т.А., члени комісії: працівники відділення Артьомова Н.В., Голодівська А.П., Якубовська Л.О., отримувач соціальної послуги соціальна адаптація Семченко Л.С., отримувач соціальної послуги денного догляду Єрмак Л.І.

У ході обговорення відзначалось, що вся робота з надання вищеназваних послуг проводилась на високому рівні, про що свідчать результати опитування отримувачів послуг, а саме: денного догляду – 20 осіб ( що скадає 100%), соціальна адаптація – 303 особи (що складає 33%).

У виступах пенсіонерів Семченко Л.С., Єрмак Л.І. була дана висока оцінка роботи працівників відділення, адміністрації терцентру, також вони звернули увагу на те, що послуги відділення денного перебування надаються якісно та своєчасно з урахуванням побажань відвідувачів відділення.

На підставі наданих матеріалів комісією прийнято рішення: роботу з надання соціальних послуг соціальна адаптація та денний догляд оцінити на «добре».

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *