Проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальної послуги догляд вдома та паліативного догляду

7 вересня 2017 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбулось засідання комісії з оцінки якості соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома, догляд вдома та паліативний догляд вдома за період надання з 03.05.2017 по 31.08.2017.

При проведенні внутрішньої оцінки застосовувались «Методичні рекомендації з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2003 року № 904. Якість надання соціальних послуг оцінювалась за критеріями: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, зручність, повага до отримувача соціальної послуги, професійність. Оцінка якості соціальних послуг визначалась із застосуванням шкали оцінки якісних та кількісних показників якості надання соціальних послуг.

В оцінюванні роботи відділення соціальної допомоги вдома щодо надання соціальних послуг взяли участь 214 громадян з числа отримувачів соціальної послуги догляду вдома та 23 громадянина – з числа отримувачів соціальної послуги з паліативного догляду.

Комісія ухвалила: визнати оцінку якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду з показником «добре».

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *