Придбані знання допоможуть у роботі

До Всесвітнього дня надання першої допомоги в рамках «Школи соціального робітника» 12 вересня 2017 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома був проведений семінар на тему «Перша медична допомога».

Волонтер Владимирова Людмила Дмитрівна розповіла присутнім про комплекс негайних заходів, які проводяться людині, що раптово захворіла або постраждала від дії зовнішніх факторів до її передачі, в разі потреби, під опіку кваліфікованому медичному персоналу.

В ході семінару були висвітлені такі питання, як надання першої допомоги при опіках, отруєннях, травмах, порізах, подряпинах, кровотечах тощо. Особлива увага була приділена питанню емоційній стійкості та самовладанню в надзвичайній ситуації, адже знати, що робити, навіть вміти це робити, як правило, ще не значить бути готовим це зробити. Люди гинуть на очах у інших не тому, що інші байдужі до чужої біди, частіше за все люди, які стали свідками надзвичайної ситуації, просто не готові діяти.

Учасники семінару уважно та зацікавлено слухали доповідача, жваво задавали питання, приймали участь у практичних вправах. Безперечно – надання першої допомоги дуже важлива тема, отримані знання та навички допоможуть слухачам не тільки в роботі, але і в повсякденному житті.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *