Екскурсія по Харкову

Багаторічна історія нашого міста завжди заохочувала небайдужих харків’ян до отримання різноманітної інформації щодо історії виникнення, становлення, економічного розвитку нашого міста. Тому активна частина пенсіонерів Московського району звернулись до міського голови Кернеса Г.А. з проханням про організацію екскурсії рідним містом, яке за останній час дуже змінилось. Розбудувалось, прикрасилось відновленими храмами, парками, скверами, алеями, клумбами, дитячими та спортивними майданчиками тощо.

Геннадій Адольфович відгукнувся на прохання людей, які невзмозі за станом здоров’я відвідати знакові місця рідного міста.

12.09.2017 року за дорученням харківського міського голови Кернеса Г.А. заступником міського голови Горбуновою-Рубан С.О. було організовано чотирьохгодинну благодійну екскурсію по Харкову. Містом подорожували безкоштовно, у комфортабельному автобусі з екскурсоводом 45 громадян похилого віку – мешканців Московського району. Серед них були також підопічні відділення денного перебування територіального центру. Супроводжувала людей похилого віку фахівець із соціальної допомоги вдома терцентру, яка забезпечувала вирішення організаційних питань під час поїздки.

Екскурсанти відвідали Маріїнський міст, відомий, як міст закоханих; сквер «Стрілка» — саме старе місце в місті Харкові, з якого, за легендою, зародився Харків; пам’ятник Андрію Первозванному, якого вважають першим проповідником в Україні. Також відвідали Покровський сквер, помилувалися золотопанською частиною міста, Сергіївською площею і Благовіщенським собором, відвідали площу Конституції з пам’ятником незалежності України, побачили пам’ятник отаману Івану Сірку. Потім була площа Незалежності з пам’ятником архітектури в стилі конструктивізму – Госпромом. Заключним етапом екскурсії було відвідання парку М. Горького, який є справжньою прикрасою нашого міста.

Екскурсія дала можливість людям похилого віку відволіктись від домашніх турбот, поспілкуватись один з одним в дорозі, розширити свій кругозір, побачити оновлену історичну частину міста, прекрасні новобудови тощо.

Додому повертатись нікому не хотілось. Екскурсанти отримали масу позитивних емоцій, наповнились життєвою енергією та жагою до повноцінного життя.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *