Творчі зустрічі в соціальному центрі «Сім’я»

17.09.2017 року у приміщенні соціального центру «Сім’я» (м. Харків, Салтівське шосе, 246-А) почалася робота громадської організації «Міждисциплінарний інститут розвитку» з харківськими сім’ями.

У межах партнерства з реалізації міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» у центрі «Сім’я» відбулася перша зустріч харківських сімей з психологом громадської організації «Міждисциплінарний інститут розвитку»: «Питання та відповіді». Батьки задавали питання психологу, діти задавали питання батькам, а психолог запитував про життя як батьків, так і дітей. В дружній доброзичливій обстановці вирішувалися ті питання, на які не було відповіді до цієї зустрічі. Разом з батьками було прийнято рішення створити сімейний клуб «Школа сучасної психології».

Через деякий час батьки та психолог залишилися, щоб далі вирішувати свої «дорослі проблеми», а діти перейшли до ігрової кімнати. Там вони зустрілися з дитячим психологом та педагогом. У групі розвиваючих ігор в живій спонтанній грі усі мали можливість познайомитися один з одним ближче. Діти подорожували на кораблі, грали в улюблені ігри та складали плани на майбутнє!

Бажаємо нашому сімейному кораблю щасливої подорожі!!!

Джерело: громадська організація «Міждисциплінарний інститут розвитку»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *