Вивчаємо законодавчі нововведення

В жовтні в Україні стартувала пенсійна реформа, яка містить низку новацій. Підвищення пенсій – на сьогоднішній день, одне з найбільш злободенних питань, що хвилює не тільки наших підопічних, але й працівників територіального центра.

Саме тому в рамках роботи «Школи соціального робітника» в територіальному центрі надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома була проведена лекція на тему «Пенсійна реформа в Україні».

Лекцію провела начальник Індустріального об’єднаного управління пенсійного фонда України міста Харкова — Баєва Галина Олександрівна.

Вона розповіла, якою є пенсійна система зараз і що відбудеться після реформи, які нововведення чекають нинішніх і майбутніх українських пенсіонерів, а які норми залишилися без змін.

Лекція була корисною і допомогла висвітити багато актуальних питань. Було вирішено і в подальшому проводити подібні заходи, адже тісна співпраця територіального центра та пенсійного фонду є запорукою якісного надання соціальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення — пенсіонерам та особам з інвалідністю.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *