Вшанування переможців

Вшанування переможців територіального та всеукраїнського галузевого творчого конкурсу «Профспілка очима молоді»

Вшанування переможців
Підведені підсумки територіального та всеукраїнського галузевого творчого конкурсу «Профспілка очима молоді».

Мета конкурсу – дати можливість молодим працівникам соціальної сфери висловити свою думку про те, якою має бути профспілка як найсучасніша дієва громадська організація. Червоною ниткою конкурсних робіт було твердження, що сьогодні існує гостра необхідність у профспілках і їх роль у кризових умовах значно зростає. Будь-яке об’єднання людей не буде мати силу, якщо в ньому не буде лідерів, які здатні на сміливі вчинки заради організації в цілому, а іноді — заради навіть однієї людини, її щастя, здоров’я та її права на світле майбутнє. Низка робіт висвітлювала лідерів первинних профспілкових організацій, які своєю щоденною діяльністю доводять право на існування таких громадських організацій.

29 вересня 2017 року відбулося вшанування переможців цього галузевого творчого конкурсу на Харківщині. Молодих профспілкових активістів запросили до музею видатних харків’ян імені Клавдії Іванівни Шульженко, де і відбулася ця визначна подія. Дух музею створив особливу атмосферу серед учасників конкурсу.

Голова Харківської обласної організації профспілок працівників соціальної сфери України Пластун Людмила Володимирівна поздоровила переможців конкурсу, побажала подальших успіхів в їхній благородній справі та вручила Дипломи і профспілкові виплати.

Колектив територіального центру надання соціальних послуг Московського району міста Харкова пишається тим, що серед переможців конкурсу є члени нашого колективу, творчі роботи яких визнані одними з найкращих не лише на Харківщині, а й в Україні. Це — Ювченко Олена, фахівець із соціальної роботи відділення денного перебування, та Якименко Юлія, фахівець з надання соціальної допомоги вдома.

Ми щиро вітаємо всіх переможців від Харківщини!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *