Україна дивовижна

Для того, щоб подорожувати та пізнавати щось нове, місце й вік не мають значення. Головне — бажання і цікавий оповідач, який зможе захопливо розповісти про цікаві місця та події.

В Університеті третього віку Московського терцентру у новому навчальному році відкрито факультет «По країнам і континентам» та створено клуб «Навкруги світу». Жовтневе засідання клубу було присвячено краєзнавству: Україні та Харківщині.

25 жовтня співробітники відділу естетичного виховання Харківської обласної бібліотеки для юнацтва завітали до відділення денного перебування з віртуальною мандрівкою «Україна – чарівна країна. Те, що варто побачити». Захід проходив у форматі медіа-путівника в межах проекту «Україна дивовижна», в якому були представлені найцікавіші природні та архітектурні пам`ятки нашої країни.

Усього за годину слухачі змогли заглянути до різних куточків України, починаючи зі Слобожанщини, на теренах якої сховані такі «перлини», як білосніжна садиба Шарівка, яку ще називають «білим лебедем Харківщини», смарагдові діброви Гомільшанських лісів та старовині катакомби Верхнього Салтова.

Далі віртуальна подорож пролягла через Київ, де на території кіностудії знаходиться справжній Діснейленд; старовинний Львів, з його загадковими замками, що оповиті легендами; теплий Херсон, в якому сховано залишки Лемурійського моря незвичного рожевого кольору та Луцьк, який може похизуватися власною «китайською стіною» — найбільшим житловим будинком у світі.

Розповідь співробітників бібліотеки доповнювалася не лише яскравими фото, учасники заходу мали змогу насолодитися і відео, яке відкривало ще більше можливостей для того, щоб розглянути красу пам`яток України та Харківщини.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *