День пам’яті жертв Голодомору

Учасники «Круглого столу», присвяченого Дню пам’яті жертв голодомору в Україні, який відбувся 24 листопада в територіальному центрі надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова, схилили голови в скорботі.

25 листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті голодомору та політичних репресій. Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. Напередодні, у відділенні денного перебування територіального центру Шевченківського району, підопічні та співробітники запалили поминальні свічки на честь пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, віддавши шану тим, хто постраждав від цієї жахливої трагедії, що випала на долю нашого народу.

Хвилююча зустріч розпочалась спогадами минулих років, спогадами з дитинства тощо. Були показані відео ролики про масштаби трагедії, прозвучала композиція «Реквієм» В.А.Моцарта. Ведучі заходу прочитали тематичні вірші про ті жахливі роки, зокрема вірш «Чума» Т.Г.Шевченка. Деякі гості розповідали про своє голодне дитинство та дитинство своїх знайомих. Інші учасники зустрічі поділились своїми історіями із життя, які не залишили байдужими кожного з присутніх.

Зустріч продовжилася показом документального відеофільму «Голодомор 1932-1933». Після цього учасники «Круглого столу» обмінювались своїми враженнями, почуттями та згадували трагедію українського народу за чаюванням.

Хвилиною мовчання закінчилися спогади про голодомор 1932-1933 років під стук метронома.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Шевченківського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *