Внутрішнє оцінювання у територіальному центрі Основ’янського району

Згідно затвердженого графіка у листопаді 2017р. у територіальному центрі Основ’янського району проводилось внутрішне оцінювання якості надання соціальних послуг догляд вдома та паліативний догляд.

У ході оцінювання члени комісії відвідали 60 підопічних з метою спостереження за наданням послуг та бесіді з клієнтами відділення соціальной допомоги вдома. Особлива увага була приділена 30 підопічним, яким надається соціальна послуга паліативний догляд.

Під час спілкування встановлено, що діючі індивідуальні плани відповідають потребам отримувачів соціальних послуг, заходи виконуються у повному обсязі та у зручний час, у вирішенні проблемних питань приймають участь фахівці відділення. Підопічні відмітили, що взаємовідносини з надавачами соціальних послуг будуються на взаємній повазі, довіри, відповідальності та уважності.

У розмові отримувачі соціальних послуг виділили те, що від соцробітників, крім допомоги у вирішенні побутових питань, вони отримують психологічну підтримку, яка сприяє формуванню позитивного мислення та більш активному використанню власних можливостей та ресурсів для подолання труднощів.

Комісією розглянуті підсумки спостереження за наданням соціальних послуг та опитувальники.
На підставі наданих документів оформлена таблиця кількісних та якісних показників, складений план заходів з підвищення якості соціальних послуг.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Основ’янського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *