«Починаємо жити разом»

30 листопада, у останній осінній день БФ «Дім Людини» завітав до Харківського санаторного навчально-виховний комплекс № 13, щоб напередодні Міжнародного дня Людей з інвалідністю провести концертну програму «Починаємо жити разом» у рамках проекту «Клуб молодих людей-інвалідів «Інклюзивний простір».

Сцена, а саме творчість поєднала сьогодні усіх, як учнів закладу, так і талановитих дітей із вокальної студії «5 Стихій». У концерті приймали участь: Ольга Полежака — Заслужена артистка естрадного мистецтва України та художній керівник вокального гурту — «5 Стихій»; талановиті учасники гурту «5 Стихій» — Єва Величко, Ілля Коновченко, Катя Коновченко, Аліна Дорошенко. Також до концерту долучилися і учні НВК № 13 – колектив 4-го класу та Ганна Тімофєєва. Виконавці Віктор Барбінягра та Мірошніков В’ячеслав зачитала свої та відомих письменників вірші. Ведучими концерту були представники нашого Фонду Олексій, Євгенія та Ольга.
Адміністрація Фонду висловлює вдячність керівництву закладу, а особисто директору – Галині Володимирівні Михайленко.

Бажаємо усім радісного стану душі, високих успіхів у будь-якій діяльності, прекрасного самопочуття, захисту від смутку та печалі, щирої любові і розуміння близьких людей, душевної краси та доброти.

Джерело: БФ «Дім Людини»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *