«Я особистість тому, що…»

Відбулася чергова інформаційна зустріч «Я особистість тому, що…», 4 грудня 2017 року, в рамках проекту «Долаючи відсталість сприйняття між суспільством і людьми з інвалідністю можна створити гармонійну країну», підтриманий Харківською міською радою (Єдина Соціальна Мережа). На цей раз нас тепло і гостинно зустрічав Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Представницею себе як особистості виступила випускниця Психологічного тренінгу для людей з інвалідністю із публічних виступів, що пройшов у липні 2017 року у м. Харкові, Аліна Бриусенко. До вітального слова приєдналася директорка Центру, Бойко Тетяна Михайлівна.

На зустрічі Аліна розповідала слухачам свою дорогу життя у статусі інвалідності та життєві перешкоди. Також, підняла дуже важливі питання як:
1. Хто це людина з інвалідністю? Якими моральними і особистісними якостями вона повинна володіти?
2. Становлення у суспільстві людини з інвалідністю як особистості.

До обговорення проблем у житті залучився і голова Фонду, О. Бєсєдін. В першу чергу він виділив окремі проблеми, з якими стикнувся у повсякденному житті школи, ВУЗу та безкінечних спробах працевлаштуватися.

Також Бєсєдіним О. було представлено буклет «Розпізнай торгівлю людьми: Ти не товар», який розроблений у партнерстві з Благодійною організацією «Добробут України» на акцію до Міжнародного Дня боротьби за скасування рабства, що проводилася в Міжнародному аеропорту м. Харкова.

Після офіційної частини заходу яка закінчилася врученням Сертифікату гості змогли почастувати себе солодощами та напоями.

Джерело: БФ «Дім Людини»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *