Від серця – до серця…

1 грудня в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбулися заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня інвалідів.

Круглий стіл, організований Адміністрацією району, зібрав представників організацій системи соціального захисту, громадських організацій: Товариство інвалідів Фрунзенського району м. Харкова, Немишлянська районна організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій, Організація ветеранів України Немишлянського району міста Харкова, Товариство інвалідів «Благотворительность». З привітальним словом виступили: Ватралік О.О. – заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради, Ковальковський В.В. – помічник Народного депутата України Хомутинніка В.Ю. По-діловому жваво обговорювалось питання щодо ефективної, сумісної роботи всіх зацікавлених організацій із соціального захисту людей з інвалідністю. З боку громадських організацій висловлювалась думка, що соціальні послуги повинні бути максимально наближенні до місця проживання користувачів цих послуг. При підведенні підсумків було відзначено, що всі пропозиції будуть використовуватися у подальшій сумісній роботі.

Після закінчення круглого столу розпочалась концертна програма «Від серця – до серця», яка була підготовлена відвідувачами відділення денного перебування, членами активного клубу довголіття «Самоварчик». Самодіяльні виконавці ретельно готувались, а тому все пройшло блискуче. Чудові номери постійно викликали бурхливі оплески глядачів. У концерті також взяли участь запрошені співаки, які від усього серця виконали пісні у якості подарунку.

Дружні розмови та обговорення концертної програми продовжились за святковим чаюванням, яке було організовано Адміністрацією району.

У цей день всі ми приєдналися до міжнародної ініціативи.

Бажаємо всім, хто небайдужий до проблем людей з інвалідністю, сил та здоров’я, успіхів у реалізації добрих справ, адже захищаючи гідність цих сильних духом людей, ми захищаємо своє людяне обличчя.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *