«Відкрий для себе сучасні технології»

Саме обговоренню такої важливої теми була присвячена зустріч слухачів факультету комп’ютерної грамотності Університету третього віку Московського терцентру з працівниками відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Підопічні відділення денного перебування отримали відповіді на багато запитань, які вони поставили спеціалістам бібліотеки.

Чи уявляєте ви своє життя сьогодні без різноманітних гаджетів або інших видів сучасних технологій, таких як телевізор, мобільний телефон, айпад, планшет, та найголовніше – без комп’ютера?

Мабуть ні. Тому, що комп’ютерні технології та програми навколо нас. Протягом доби кожну хвилину ми користуємося ними, навіть не звертаючи на це уваги. Вранці ми прокидаємось від дзвоника будильника, який, на жаль, давно вже став однією з програм на нашому телефоні. У ванній кімнаті на нас чекають фен з програмним управлінням та звичайно вінець творіння винахідників побутової техніки – пральна машина с багатьма програмними функціями. Сучасне авто, оснащене електронікою, везе нас по вулицям с перехрестями на яких світлофорами керують розумні сервери. Придбати квиток на концерт або на поїзд чи літак, також можна завдяки спеціальній комп’ютерній програмі. Багато чого ще можна зробити завдяки комп’ютеру.

Ось і виходить, що персональний комп’ютер відіграє головну роль в усіх сферах діяльності людини, з появою комп’ютерів та розвитком комп’ютерних технологій життя людини стало набагато простішим. Такого висновку дійшли учасники зустрічі, що відбулася у відділенні денного перебування терцентру. Тож насолоджуємося наданою можливістю користування продуктами сучасних прогресивних комп’ютерних технологій щодня і щохвилинно!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *