Харків відомий і невідомий

У відділенні денного перебування Московського терцентру відбулася цікава зустріч слухачів факультету «По країнам та континентам» Університету третього віку зі спеціалістами інформаційно — бібліографічного відділу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, під час якої слухачі разом з бібліографами із задоволенням здійснили віртуальну подорож «Харків відомий і невідомий».

Як часто можна почути від самих харків’ян, що вони не достатньо знають своє місто, його історію. Під час віртуальної подорожі її учасники знайомилися з важливими історичними подіями та визначними пам’ятками рідного міста.

Які будівлі Харкова найвищі, які навчальні заклади найбільші, які пам’ятники найстаріші, які пам’ятки Харкова є чи не ровесниками нашого міста? На ці та на багато інших питань почули відповіді уважні, активні, зацікавлені слухачі університету. Вони щиро дякували працівників бібліотеки, зустрічі з якими стали доброю традицією, за нові знання, за радість спілкування, за високий рівень підготовки заходів.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *