В територіальному центрі Слобідського району завершено третій етап внутрішної оцінки якості соціальної послуги догляду вдома.

оцінка якості соціальної послуги догляду вдома
З метою перевірки якості надання соціальних послуг члени комісії провели опитування 221 підопічного, що мають статус «Ветеран війни».

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 року № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» терцентр Слобідського району продовжує роботу з проведення внутрішньої оцінки якості послуги догляду вдома.

Третій етап внутрішньої оцінки якості проводився протягом жовтня-грудня поточного року. Його мета — оцінка поточних результатів обслуговування підопічних. Під час проведення моніторингу було обговорено питання щодо задоволення індивідуальних потреб громадян, своєчасності та якості надання соціальних послуг.

Опитування проводилось шляхом анкетування підопічних, що мають статус «Ветеран війни». За результатами цього моніторингу всі підопічні задоволені якістю та періодичністю надання послуг. Послуги надаються із додержанням адресності та індивідуального підходу до кожного громадянина. Особливу подяку учасники опитування висловили за своєчасність та якість надання послуг, за повагу і турботу з боку працівників терцентру. Жодної скарги від підопічних не надійшло.

Результати показників якості надання соціальних послуг було обговорено із соціальними робітниками на нараді. За висновками комісії складено план заходів з покращення якості надання соціальної послуги догляду вдома.

Систематична внутрішня оцінка якості дозволяє постійно спостерігати зміни у стані отримувача соціальної послуги і своєчасно реагувати на проблеми підопічних.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *