Наша спільна турбота — безпека літніх людей

безпека літніх людей
26 грудня 2017 року працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова та фахівці Індустріального РВ у м. Харкові  ГУ ДСНС України у Харківській області  провели сумісний рейд до підопічних, яки мешкають у приватному секторі.

Територіальний центр постійно проводить інформаційно – роз’яснювальну роботу для підопічних з метою попередження пожеж та надзвичайних ситуацій, оскільки проведений аналіз пожеж, що відбуваються в житловому секторі, свідчить, що найбільш вразливою категорією серед населення є самотні люди похилого віку.

Під час заходу учасники рейду нагадали одиноким пенсіонерам про правила пожежної безпеки, ймовірні причини можливих пожеж в побуті, порядок дій у разі її виникнення, спосіб виклику допомоги, звернули увагу громадян на те, що ні в якому разі не можна залишати без нагляду газову плиту під час приготування їжі, а перед виходом з дому або перед сном, потрібно обов’язково перевірити — вимкнена газова плита, електроприлади і згасити піч. Актуальною була інформація щодо безпечного використання ялинкових електричних прикрас.

Подібні рейди планується проводити і в подальшому.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *