Якісно та високопрофесійно

3 січня 2018 року у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району на засіданні комісії з оцінки якості соціальних послуг, які надаються відділенням денного перебування, обговорювались питання щодо якості надання соціальних послуг денний догляд та соціальна адаптація за період з 1 вересня по 31 грудня 2017 року.

У засіданні комісії взяли участь: голова комісії — директор терцентру Джурило Т.А.,члени комісії — завідувач відділення Артьомова Н.В., психолог Терешкович Г.Р., медична сестра Якубовська Л.О., соціальний працівник Пушкар К.В., отримувач соціальної послуги денного догляду Єрмак Л.І., отримувач соціальної послуги соціальна адаптація Маркова В.М.

Уся робота з надання вищеназваних послуг проводилась на високому професійному рівні, про це свідчать результати опитування отримувачів послуг, а саме: денного догляду – 20 осіб ( що складає 100%), соціальна адаптація – 305 осіб (що складає 35%), про що доповіла завідувач відділення Артьомова Н.В. Вона також розповіла про форми роботи, які використовувались при проведенні моніторингу послуг денний догляд та соціальна адаптація.

На засіданні також виступили пенсіонери відділення: Маркова В.М., Єрмак Л.І. Вони високо оцінили роботу працівників відділення, адміністрації терцентру, а також відзначили те, що послуги відділення денного перебування надаються якісно та своєчасно, впроваджуються інноваційні форми роботи.

На підставі наданих матеріалів комісією прийнято рішення: роботу з надання соціальних послуг соціальна адаптація та денний догляд оцінити на «добре». Комісією також затверджені заходи з покращення якості соціальних послуг, які надаються відділенням на 2018 рік.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *