Роботу оцінено на вищу оцінку

Роботу оцінено на вищу оцінку
5 січня 2018 року у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбулося засідання комісії з внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома та паліативного догляду вдома (за період з 01.09.2017р. по 29.12.2017р.).

При проведенні внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг враховувалися такі показники якості соціальних послуг, як: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до гідності отримувача соціальної послуги, професійність.

Спеціалісти відділення соціальної допомоги вдома використовували різні методи оцінки. Один з них –заповнення опитувальників з метою отримання відгуків стосовно організації та надання послуги догляду вдома та паліативного догляду вдома. В опитуванні взяли участь 302 отримувачі соціальної послуги догляд вдома, що складає 42,3% від загальної кількості отримувачів соціальної послуги догляду вдома та 29 отримувачів соціальної послуги паліативного догляду, що складає 52% від загальної кількості отримувачів соціальної послуги.

Результати опитування на комісії доповіла завідувач відділення соціальної допомоги Сєвєріна З.П. Вона також відзначила позитивні показники за всіма критеріями оцінки якості соціальних послуг. Усі отримувачі вищеназваних соціальних послуг відзначають професіоналізм та високі моральні якості надавачів послуг. На комісії також виступили: заступник директора терцентру Романцова І.О., провідний фахівець із соціальної допомоги вдома Новікова А.В. та інші.

За результатами самооцінки 99% соціальних робітників одержали оцінку «добре». У всіх одержувачів соціальних послуг спостерігається покращення емоційного і психологічного стану в процесі надання соціальних послуг порівняно з періодом, коли соціальні послуги догляду вдома та паліативний догляд не надавались.

Комісією ухвалено рішення — якість надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома оцінити на «ДОБРЕ».

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *