Підведено підсумки та визначено оцінку

Підведено підсумки та визначено оцінку
У територіальному центрі надання соціальних послуг Московського району проведено підсумкове засідання комісії з оцінки якості соціальних послуг, які надавалися у 2017 році відділенням денного перебування.

Комісією зазначено, що послуга соціальна адаптація надавалася згідно вимог Державного стандарту. Під час проведення внутрішньої оцінки якості застосовано такі показники якості як індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність, відкритість, повага до отримувачів соціальних послуг, професійність та інш. На результати роботи відділення та оцінку якості надання соціальних послуг у 2017 році вплинули заходи, які проводилися з метою оптимізації та удосконалення діяльності, підвищення рівня професійної компетенції працівників, а саме: навчання працівників, що надають соціальні послуги, самооцінка їх роботи, систематичне спостереження за процесом надання послуг, здійснення опитування/анкетування отримувачів послуг з метою вивчення відповідності рівня надання послуг потребам отримувачів та вимогам державних стандартів, виявлення та обговорення проблем, що гальмують розвиток надання соціальних послуг.

Враховуючи результати опитування отримувачів послуг, у 2017 році у відділенні впроваджувалися інноваційні форми роботи, відкрито нові факультети в Університеті третього віку, а саме — «Здоровий спосіб життя», «По країнам та континентам» та факультет іноземних мов.

Комісія дійшла висновку, що послуги відділення денного перебування надаються якісно та своєчасно, впроваджуються інноваційні форми роботи. На оцінку роботи відділення вплинула думка та відгуки підопічних відділення, які вони залишають у Книзі відгуків та пропозицій. Комісія оцінила роботу відділення денного перебування з надання соціальних послуг на оцінку «добре» та затвердила заходи з покращення якості надання соціальних послуг на 2018 рік.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *