«Творчість крізь призму душі та серця»

Цікава та талановита, сумлінна та свідома — ось вона сучасна українська творча особистість. Для країни дуже важливо мати таких людей, які можуть стати взірцем для прийдешніх поколінь. Україна має таких взірців. І Ірен Роздобудько одна з них.

Саме життя та творчість цієї чудової жінки стали темою теплої зустрічі слухачів Університету третього віку, членів літературно-поетичного клубу «Парнас» відділення денного перебування Московського територіального центру, з працівниками Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Зустріч на тему: «Творчість крізь призму душі та серця» стала медіа-презентацією творчості української журналістки, письменниці, сценаристки, поетеси Ірен Роздобудько. Під час зустрічі було висвітлено усі яскраві грані життя та творчості цієї неординарної людини. Присутні дізналися про такі факти з життя Ірен, які не так-то легко знайти навіть в насиченому інформацією інтернетівському просторі. Відео з інтерв’ю, буктрейлери, літературний огляд, трейлер до фільму — кожна складова заходу мазок за мазком змалювала нам портрет цієї неперевершеної жінки.

Для учасників клубу «Парнас» була продемонстрована книжкова підбірка цікавих примірників літературних надбань Ірен Віталіївни Роздобутько. Зустріч завершилась привітним запрошенням всіх бажаючих до бібліотеки, щоб ознайомитися з творами Ірен Роздобудько та інших цікавих сучасних письменників.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *