На роботу з радістю

На роботу з радістю
В територіальному центрі Слобідського району 6 лютого відбувся психологічний тренінг для соціальних робітників «Професійне вигорання. Формування навичок стресостійкості».

Професійне вигорання — це синдром, що розвивається на фоні хронічного стресу і веде до виснаження емоційно-енергетичних та особистісних ресурсів людини. Частіше від синдрому емоційного вигорання страждають саме працівники соціальної сфери. Тому, що вони працюють у системі «людина-людина». А робота в цій системі пов’язана з довготривалим міжособистісним спілкуванням, наданням допомоги та підтримки клієнтів, що потребує від спеціалістів великих енергетичних, фізичних та емоційних витрат.

Тому, з метою профілактики професійного вигорання, психолог терцентру Світлана Пилипчук, провела психологічний тренінг для соціальних робітників. Учасники тренінгу ознайомилися з поняттям «професійне вигорання», «стрес», освоїли ефективні способи зняття внутрішнього напруження, прийоми саморегуляції, індивідуальні навички подолання негативних наслідків стресу.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *