Масляна прийшла – радість принесла

12 лютого в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району тиждень Масляної розпочався зустріччю з працівниками районної бібліотеки імені Д.І.Писарєва, які підготували цікавий матеріал на тему: «Масляна прийшла – радість принесла».

Масляна — улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом. Масляний тиждень, що символізує проводи зими і радісне очікування весни, служить підготовкою до останньої неділі — Прощеної. Масляну також називають Сирним тижнем, Млинницею, Колодієм, і припадає вона щороку на різні дати, в залежності від того, на який день випадає Великдень. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець.

Сторінки з історії свята, цікаві рецепти млинців, вареників, вірші про свято – дуже зацікавили всіх присутніх на цій зустрічі. Всі бажаючі отримали відповіді від спеціалістів бібліотеки на питання, що дуже цікавили. А після приємного, теплого спілкування всі разом пригощалися чаєм з млинцями.

Зустріч пройшла в чудовій атмосфері і сприяла гарному настрою на весь тиждень!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *