«Про кохання…»

Любові підкорюються люди будь-якого віку. Так було, є і буде, тому 14 лютого — День усіх закоханих або День Святого Валентина — багато хто чекає з нетерпінням.

Співробітники Харківської обласної бібліотеки для юнацтва завітали до територіального центру соціальних послуг Московського району з цікавою та насиченою розважально-пізнавальною програмою «Про кохання…».
Як виникло свято? Які є традиції його святкування? Якими були перші валентинки? Що дарують і як відзначають цей день у різних країнах і містах світу? Це тільки невелика кількість цікавинок, про які люди поважного віку почули від ведучих – бібліотекарів. А ще присутні ознайомилися з віртуальною книжковою виставкою «What is Love?».

І це ще не все… Яке ж свято без веселих конкурсів і солодких призів? З усіма завданнями відвідувачі центру впоралися на «відмінно» і залу відділення денного перебування наповнили найщиріші компліменти, які жінки і чоловіки дарували один одному та працівникам територіального центру. Всі насолоджувалися теплою дружньою атмосферою, яка панувала у залі. А на завершення зустрічі всі разом співали пісні про кохання і були впевнені, що завдяки таким заходам добра, тепла і любові у світі стає дедалі більше!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *