Перші підсумки роботи у 2018 році

Перші підсумки роботи у 2018 році
2 березня 2018 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Слобідського району міста Харкова відбувся круглий стіл за участю працівників відділення соціальної допомоги вдома «Перші підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома у 2018 році».

Під час обговорення заходів було зазначено, що робота проводиться із виявленням різних тенденцій у процесі надання соціальних послуг, підготовці пропозицій щодо вдосконалення процесу надання послуг догляду вдома, паліативного догляду та інноваційних послуг. Було акцентовано увагу на нови категорії осіб: громадяни віком 90 років і більше та особи із проявами деменції. Активно використовуються в роботі такі види послуг, як консультування, представництво інтересів, посередництво, соціальна профілактика, послуга кризового та екстреного втручання.

У відділенні активно працює мультидисціплінарна команда, до складу якої входять: соціальний працівник, фахівець з соціальної допомоги вдома, соціальний робітник, психолог, сестра медична, перукар. Робота команди позволяє більш комплексно та ефективно вирішувати потреби підопічних.
По завершенні роботи круглого столу зроблено висновки, що інноваційні впровадження у відділенні соціальної допомоги вдома користуються великим попитом і направлені на покращання якості життя літніх громадян, а також затверджені заходи з покращення якості надання соціальних послуг на 2018 рік.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *