Зустріч з лікарем. Медична реформа

Зустріч з лікарем. Медична реформа
У відділенні денного перебування терцентру Слобідського району відбулася зустріч з терепевтом міської поліклінікі №21 М. Светлічним, присвячена новій медичній реформі.

Доктор розповів, що для обслуговування у медичному закладі по-перше необхідно підписати декларацію з терапевтом, або сімейним лікарем. Реформа розпочнеться з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів та терапевтів. Громадянин може звернутися до сімейного лікаря або терапевта, як тільки відчує необхідність в обстеженні чи лікуванні. У розвинених країнах лікарі первинної меддопомоги без госпіталізації вирішують до 80% медичних звернень за допомогою сучасних знань, базової апаратури та найбільш розповсюджених аналізів та ліків.

Усі ці послуги будуть 100% покриватися з державного бюджету. Ваш лікар стане агентом сім’ї в системі охорони здоров’я. Він буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику. За необхідності сімейний лікар дає направлення до профільних спеціалістів. Планується повна відмова від паперових медичних карток, їх замінять електронні бази даних.

Підопічні зворушливо ставили питання, та отримали бажану відповідь.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *