Великдень наближається

З 2 по 6 квітня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району відбулись заходи з нагоди святкування Великодня. Великдень – найбільш християнське свято, а ще цей день всі ми традиційно називаємо Пасхою.

Це свято очищення душі і тіла, і тому було так важливо, щоб заходи цього тижня були духовними, доносили до людей поважного віку інформацію, яка б сприяла світлим думкам і вчинкам.

На загальноосвітньому факультеті Університету третього віку отець Олексій розповів про духовні аспекти Пасхальних свят, відповів на багаточисельні запитання слухачів.

Логічним продовженням зустрічі була чудова виставка робіт Диченко Наталії «Пасхальний настрій». Автор представлених чудових робіт є особою з інвалідністю першої групи. Всі її твори випромінюють тепло і світ, та є прикладом того, що творчість і духовність, які стоять поруч, можуть робити справжнє диво.

Дуже цікаво на цьому тижні було і на «Зустрічі господинь», які ділилися своїми кулінарними рецептами пасхальних страв. Господині вирішили, що наступна зустріч буде присвячена дегустації пасок, які будуть випічені до Пасхи – чудова ідея!

З великим інтересом відвідувачі відділення денного перебування знайомились з традиціями святкування Пасхи у різних країнах світу під час зустрічі з працівниками бібліотеки імені Д.І.Писарєва. Насичена інформацією зустріч сподобалась всім присутнім.

Попереду чудове свято. Нехай у всіх душі наповнюються радістю! А пасхальні традиції дають всім сили подолати будь-які труднощі в житті. Радійте, допомагайте тим, хто потребує допомоги, думайте про хороше. Зі святом!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *