Внутрішнє оцінювання якості соціальної послуги догляд вдома у територіальному центрі Основ’янського району

Внутрішнє оцінювання
У територіальному центрі, згідно із затвердженим графіком, з 01.03.2018 р. по 03.04.2018 р. проводилось внутрішнє оцінювання якості соціальної послуги догляд вдома.

Члени комісії відвідали 50 підопічних та провели спостереження за наданням заходів з ведення домашнього господарства, наданням допомоги в оформлені документів, отриманням заказів на придбання продуктів, медикаментів та їх доставку.

Під час відвідування проводилось опитування підопічних щодо відповідності індивідуального плану потребам, періодичності відвідування, взаємовідносин з надавачами послуги та загальній оцінці якості отриманої послуги.

У бесіді з пенсіонерами торкались питань поліпшення психологічного та емоційного стану в зв’язку з психологічною підтримкою, яку надають працівники відділення.

05.04.2018 р. на засіданні комісії з внутрішнього оцінювання підведені підсумки оцінювання та аналіз опитування підопічних. Згідно з таблицею (додаток 4 до наказу Мінсоцполітики від 13.11.2013 р. № 760) визначені показники якості.

Завідувач відділення Усачева Н.П. доповіла, що в цілому отримувачі соціальної послуги задоволені якістю послуги. Підопічні зазначили, що в березні, не дивлячись на складні погодні умови: замети, ожеледицю, дощ зі снігом, вони своєчасно отримували необхідну допомогу, були забезпечені продуктами, ліками, питною водою тощо.

Комісією складений план заходів з покращення якості соціальної послуги догляд вдома.

Робота з внутрішнього оцінювання якості соціальних послуг територіальний центр проводитиме на протязі року.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Основ’янського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *