Дякуємо за співпрацю

На протязі 2016 – 2018 років колектив територіального центру надання соціальних послуг Московського району міста Харкова успішно співпрацює з колективами Харківської обласної бібліотеки для юнацтва та Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки. Наша співпраця — це спільна діяльність у сфері надання соціальних послуг, значна кількість цікавих патріотичних та культурно-масових заходів.

У територіальному центрі постійно діє бібліотечний пункт Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, завдяки якому люди похилого віку мають можливість слідкувати за новинками літератури та підвищувати свій освітній рівень.

У рамках договорів про співпрацю у бібліотеках організовано курси комп’ютерної грамотності для слухачів Університету третього віку терцентру, де вони мають можливість за допомогою спеціалістів інформаційних технологій та електронних ресурсів, працівників бібліотек, займатися на комп’ютерах, поглиблювати свої знання у галузі сучасних технологій.

Всі заходи, підготовлені та проведені спеціалістами Харківської обласної бібліотеки для юнацтва та Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки для підопічних терцентру, насичені цікавою та корисною інформацією, а привітність, доброта, людяність та професіоналізм працівників бібліотек надихає наших відвідувачів на розуміння того, що з виходом на заслужений відпочинок життя продовжується. Небайдужість, доброзичливе та поважне ставлення до людей похилого віку допомагає підопічним нашої організації (пенсіонерам, особам з інвалідністю) адаптуватись у сучасних умовах, боротися з самотністю, реалізовувати себе, почуватися молодими та бадьорими довгі роки.

Висловлюємо щиру подяку колективам бібліотек за співпрацю та бажаємо їм подальшого розвитку, успіхів у складній роботі по підвищенню культурного рівня населення, особистого щастя, міцного здоров’я та сподіваємося на продовження нашої співпраці.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *