Чорнобиль — техногенна аварія ХХ століття

Чорнобиль - техногенна аварія ХХ століття
26 квітня 2018 року з підочними територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова Мужецьким Юрієм Володимировичем, інженером з охорони праці, була проведена інформаційна лекція – бесіда, присвячена 32 річниці з дня техногенної аварії ХХ століття – Чорнобилю.

26 квітня 1986 року сталася найбільша страшенна трагедія — Чорнобильська катастрофа. Чорнобиль – душевний біль та тривога українців. Від 26 квітня 1986 року увесь український народ живе «до» і «після». Сліди чорнобильського попелу знайдені на багатьох континентах.

У результаті катастрофи 1986 року радіоактивного забруднення зазнали 2,3 тисячі населених пунктів у 12 областях України загальною площею 50 тисяч квадратних кілометрів.

Аварія на ЧАЕС визнана як найбільша техногенна катастрофа в історії людства. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Техногенні катастрофи мають величезні наслідки забруднення як для довкілля, так і для екології душі, оскільки людина це частина біосфери. Руйнуючи природу — ми руйнуємо себе.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Новобаварського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *