Внутрішня оцінка якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома

Внутрішня оцінка якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома
3 травня 2018 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбулось засідання комісії з оцінки якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома за період з 02.01.2018 р. по 30.04.2018 р.

Основними завданнями відділення соціальної допомоги вдома при проведенні моніторингу та оцінки якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома є:
– підвищення рівня професійної компетенції персоналу;
– дотримання встановленого та підвищення рівня якості соціальної послуги догляду вдома, паліативного догляду вдома;
– дотримання вимог до якості соціальної послуги, встановлених Державним стандартом соціальної послуги догляду вдома, паліативного догляду вдома;
– виявлення випадків порушень чи недотримання законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють надання соціальних послуг, й вжиття відповідних заходів щодо їх усунення;
– виявлення негативних і позитивних тенденцій у процесі надання соціальних послуг, підготовці пропозицій щодо вдосконалення процесу надання соціальних послуг.

Станом на 01.05.2018 року у відділенні соціальної допомоги вдома послугу догляд вдома отримувало 747 осіб та послугу паліативний догляд вдома – 58 осіб. Для вивчення думки щодо якості надання послуг було організовано опитування отримувачів послуг. В опитуванні взяли участь 255 отримувачів соціальної послуги догляду вдома та 22 отримувача соціальної послуги паліативного догляду, що складає відповідно 34% та 38% від отримувачів цих послуг. Проаналізувавши результати опитування можна зробити висновок, що переважна кількість опитаних позитивно оцінює роботу надавачів послуги догляду вдома та паліативного догляду вдома. Були висловлені схвальні відгуки щодо роботи надавачів соціальних послуг. Надаючи соціальні послуги працівники відділення намагаються врахувати потреби кожного з отримувачів послуг.

Комісією ухвалено рішення – якість надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома оцінити на «добре», також складений план заходів з покращення якості соціальної послуги догляду вдома, паліативного догляду вдома.

Основне завдання на перспективу – працювати над розширенням асортименту послуг та підвищенням їх якості, а також продовжувати вивчати потреби населення в послугах.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *