Якість соціальних послуг зростає

Якість соціальних послуг зростає
4 травня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова на засіданні комісії з оцінки якості соціальних послуг, які надаються відділенням денного перебування, обговорювались питання щодо моніторингу соціальних послуг денний догляд та соціальна адаптація за період з 2 січня по 30 квітня 2018 року.

У засіданні комісії взяли участь:

  • голова комісії: директор терцентру Джурило Т.А.,
  • завідувач відділення Артьомова Н.В., психолог Терешкович Г.Р., медична сестра Якубовська Л.О., соціальний працівник Пушкар К.В., отримувач соціальної послуги денного догляду Єрмак Л.І., отримувач соціальної послуги соціальна адаптація Заєць Є.І.

Обговорюючи питання якості послуг, всі члени комісії відзначили, що робота з надання вищеназваних послуг проводилась на високому рівні, про що свідчать результати опитування отримувачів послуг, а саме: денного догляду – 27 осіб ( що складає 100%), соціальна адаптація – 329 осіб (що складає 33%) від загальної кількості отримувачів послуг.

Соціальний працівник доповіла, що заходи які були заплановані на перші 4-ри місяці виконані. Пенсіонери відділення Заєць Є.І. і Єрмак Л.І. у своїх виступах дали високу оцінку роботи працівників відділення, адміністрації терцентру, а ще підкреслили, що послуги денний догляд та соціальна адаптація надаються відділенням денного перебування якісно, своєчасно та високопрофесійно.

На підставі наданих матеріалів комісією прийнято рішення: роботу з надання соціальних послуг соціальна адаптація та денний догляд оцінити на «добре».

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *