Перемога одна на всіх!

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам’яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню…
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.

9 травня 1945 року – незабутній День Перемоги. Це найзначніша, величезна та радісна подія для українців. Подвиг наших співвітчизників в цій війні назавжди залишиться у наших серцях прикладом щонайвищого героїзму, патріотизму, відваги і мужності, відданості своїй Батьківщині.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру Київського району прикладає багато зусиль щоб порадувати людей особливими подарунками у дні державних свят.

8-го травня у територіальному центрі відбулось святкування Дня Перемоги. 148 підопічних відділення соціальної допомоги вдома старше 90 років отримали продуктові набори та засоби гігієни.

У відділенні денного перебування був проведений святковий концерт, а по закінченню свята всі відвідали чудовий куліш, який приготував ресторан «БЛЮЗ». Наші підопічні були зворушені увагою до них, а на очах блищали сльози, вони пішли, задоволені та щасливі.

Наші партнери — благодійні організації: волонтери Покровського монастиря, колектив ресторану «БЛЮЗ» і звичайні люди, які допомогли нам організувати святкування Дня Перемоги, завжди з задоволенням співпрацюють з територіальним центром та допомагають в організації свят, за що ми висловлюємо їм щирі слова вдячності. Дякуємо їм за милосердя, повагу і доброту до людей.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Київського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *