Знайомимось з досвідом роботи

21 травня 2018 року працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова взяли участь у Міжнародній конференції «Європейський досвід організації паліативної медицини та шляхи його реалізації в Україні», яка проходила у Харківському обласному медичному коледжі.

У ході конференції було відзначено, що головною метою паліативної допомоги є підтримка якості життя у його фінальній стадії, максимальне полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта та його близьких, а також збереження людської гідності. Також з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома були проведено інформаційно-практичне заняття надання соціальної послуги паліативного догляду вдома.

Працівниками відділення соціальної допомоги вдома постійно здійснюються заходи щодо підвищення кваліфікації працівників відділення, адже це є однією з вимог показників якості послуг соціальної послуги паліативний догляд вдома, які визначені Державним стандартом. Соціальні робітники відділення були ознайомлені з матеріалами конференції, а також обговорили найбільш актуальні питання щодо соціальної послуги паліативного догляду вдома як складової частини паліативної допомоги. Територіальний центр і в подальшому буде приділяти увагу підвищенню професійних навичок робітників відділення.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *