За лаштунками ХНАТОБу

Підопічні відділення денного перебування Московського терцентру вже вкотре використали унікальну можливість зазирнути за лаштунки Харківського Національного Академічного театру опери та балету

ім. Н. В. Лисенка і побачили те, чого зазвичай не бачать глядачі.

Для більшості з нас театр – це актори, які втілюють на сцені багато різних образів. Кажуть, що театр починається з вішалки. Але насправді він починається по той бік куліс – там, де народжуються вистави.

Зазвичай, пересічний глядач не замислюється, скільки людей працює над тим, щоб вийшла вистава, щоб глядачеві у театрі було затишно, приємно та комфортно. Театр – це дуже складний механізм, котрий складається з професіоналів високого ґатунку.

У ході екскурсії відбулося знайомство з окремими структурами, підрозділами та цехами театру, екскурсанти зазирнули до кімнати з реквізитом та дізнались, як гримери перетворюють артистів на казкових персонажів. Крім того, дізналися, як створюються балетні костюми та декорації для постановок, а також побували на сцені театру, де на власні очі побачили останні приготування перед виставою.

Екскурсія по театральному задзеркаллі в інформаційному та вражаючому форматі розширила кругозір наших театралів та відкрила завісу таємниці на традиційно сховану від «необізнаних» величезну підготовчу роботу до щоденного свята мистецтва в сліпучому світлі сапфірів!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *