Оцінка якості надання соціальних послуг у відділенні денного перебування терцентру Слобідського району

Оцінка якості надання соціальних послуг
31 травня у терцентрі Слобідського району пройшло засідання комісії з оцінки якості соціальних послуг, які надаються відділенням денного перебування.

У засіданні взяли участь: заступник директора Сокол В. Є., завідуюча відділенням Грицай В. С., психолог територіального центру Пилипчук С. І., інструктор з трудової адаптації Алексєєнко Л. Г., фахівець з соціальної роботи Мірошник С.В.

Згідно із затвердженим планом по проведенню моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг у відділенні денного перебування постійно проводиться опитування підопічних з метою отримання відгуків стосовно організації та надання соціальних послуг.

При проведенні моніторингу і внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг застосовуються наступні показники якості соціальної послуги:

  • професійність,
  • своєчасність,
  • результативність,
  • повага до гідності отримувача соціальної послуги.

За період з січня по червень 2018 року у опитуванні прийняло участь 203 підопічних. Опитування проводили члени комісії з оцінки якості соціальної послуги. За результатами моніторингу та оцінки якості члени комісії відзначили, що робота з надання послуг проводиться на високому рівні. Підопічні у своїх анкетах дали високу оцінку роботи працівників відділення денного перебування. Послуги у відділенні надаються вчасно, якісно та професійно.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *