Наповнимо музикою серця

Бардівська пісня створена не для сцени, а для «своїх» близьких по духу людей. Це пісні про важливе у житті людини: про дружбу, любов, відданість, про те, до чого завжди буде прагнути душа. Саме такі душевні композиції лунали 24 травня у великому залі Обласної бібліотеки для юнацтва під час концерту юних співаків гуртка авторської і бардівської пісні Харківського палацу дитячої творчості, на який були запрошені підопічні відділення денного перебування Московського терцентру.

Пісні виконували сучасні підлітки для тих, хто співав ці пісні у часи своєї молодості. Молоді дарування радували слухачів, виконанням, як знайомих композицій Юрія Візбора, Булата Окуджави, Володимира Висоцького, Ади Якушевої, Олега Митяєва, так і інших авторів. В тому числі і пісні харківських бардів. Хтось з юнаків та дівчат виступав з довгими і складними композиціями, хтось ще не зовсім впевнено, але головне, що вони знають ці пісні, вони їм подобаються і вони вкладають всю душу в їх виконання.

Вже по закінченню концерту було сказано багато вдячних і добрих слів виконавцям, адже емоції переповнювали присутніх, вони наче повернулися у свою юність. Гарні пісні вміють об’єднувати цілі покоління, бо музика завжди залишається універсальною мовою, яку здатен зрозуміти кожен.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *