Ласкаво просимо або стороннім вхід дозволено…

20 червня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянскього району міста Харкова відбувся День відкритих дверей.

Всі, хто прийшов у цей день до терцентру, відзначили як святково та креативно був прикрашений двір, де відбулась основна подія цього дня – концерт-презентація. Сценарій, відповідно до якого відбувалось дійство, дав змогу всім присутнім у цікавій формі познайомитись з основними напрямками роботи відділень терцентру. Номери, з якими виступали відвідувачі відділення денного перебування та клубу активного довголіття «Самоварчик» були яскравими та постійно супроводжувались оплесками.

Протягом дня усі бажаючі змогли отримати консультації з питань, що їх цікавили, записатися до «Університету третього віку», взяти участь у екскурсії до комп’ютерного класу, відвідати електронний соціальний офіс та пункт прокату засобів реабілітації, залишити свої побажання щодо покращення роботи терцентру. І, звичайно, спілкуватися, висловлювати свої пропозиції, а також звертатися зі словами подяки до працівників терцентру. Щирість, позитивний настрій, насиченість інформацією, доброзичливість – саме це відзначили наші гості та ті, хто готував цей захід.

А закінчився День відкритих дверей чаюванням на свіжому повітрі. Працівники терцентру раді, коли все, що робиться для людей поважного віку, знаходить відгук у їх серцях. Саме так і сталося на Дні відкритих дверей.

Чекаємо нових друзів за адресою: б-р Б.Хмельницького, 10-А
Телефон для довідок: 392-10-70
Електронна адреса: frunzter@ukr.net

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянскього району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *