В територіальному центрі Слобідського району завершено другий етап внутрішної оцінки якості соціальної послуги догляду вдома

другий етап внутрішної оцінки якості соціальної послуги догляду вдома
З метою перевірки якості надання соціальних послуг члени комісії провели опитування 76 паліативно хворих підопічних.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 року № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» Слобідський терцентр продовжує роботу з проведення внутрішньої оцінки якості послуги догляду вдома.

Другий етап внутрішньої оцінки якості проводився протягом квітня-червня поточного року. Його мета — оцінка поточних результатів обслуговування підопічних. Під час проведення моніторингу було обговорено питання щодо задоволення індивідуальних потреб громадян, своєчасності та якості надання соціальних послуг.

Опитування проводилось шляхом анкетування підопічних, що отримують паліативний догляд. За результатами цього моніторингу всі підопічні задоволені якістю та періодичністю надання послуг. Послуги надаються із додержанням адресності та індивідуального підходу до кожного громадянина. Особливу подяку учасники опитування висловили за своєчасність та якість надання послуг, за повагу і турботу з боку працівників терцентру. Жодної скарги від підопічних не надійшло.

Підопічні висловили думку, що працівники терцентру знаходять особливий підхід до кожної людини, підбирають необхідні для хворих програми надання соціальних послуг і визначають у співпраці з іншими фахівцями оптимальне співвідношення видів та об’ємів допомоги.

Результати показників якості надання соціальних послуг було обговорено із соціальними робітниками на нараді. За висновками комісії складено план заходів з покращення якості надання соціальної послуги для паліативно хворих.

Систематична внутрішня оцінка якості дозволяє постійно спостерігати зміни у стані отримувача соціальної послуги і своєчасно реагувати на проблеми підопічних.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *