Живи та міцній, наша юна Державо!

26 червня 2018 року в відділенні денного перебування Територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова, напередодні Дня Конституції України відбувся святковий концерт.

Щороку 28 червня в Україні відзначається державне свято — День Конституції. У цей день в 1996 році Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприянні подальшого підвищення міжнародного авторитету України на світовій арені.

Дружною компанією клієнти терцентру відзначали державне свято — День Конституції України. Відкрили захід вітальною промовою керівництво терцентру. Далі, вже за доброю традицією пішли виступи художньої самодіяльності підопічних терцентру. Патріотичні вірші і пісні про любов до України звучали на святі. Сюрпризом для гостей заходу став «флеш-моб». Усі присутні з великим задоволенням брали в ньому участь, підспівували виступаючим колективам.

На завершення свята всіх традиційно частували смачним чаєм та печивом.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Шевченківського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *