Активне літо

Літо привносить в життя відвідувачів Московського територіального центру нові враження та позитивні емоції. Не зважаючи на літню пору, вони спішать до терцентру, де радо зустрічаються на заняттях танцювальної студії, оздоровчої гімнастики, в ретро-кінозалі та разом ходять на екскурсії по рідному місту, в культпоходи до музеїв та театрів.

«Наші життєлюби», — так ласкаво і з повагою називають своїх підопічних працівники відділення денного перебування територіального центру за їх прагнення до активного життя, до спілкування, завдяки чому вони мають чудову фізичну форму та виглядають значно молодше свого істинного віку.

Адже час минає для всіх людей однаково: в годині 60 хвилин, в добі 24 години. Але кожен вносить в цей час свій зміст. Якщо людина налаштована оптимістично, доброзичливо, на добрі вчинки, на спілкування — такою ж буде і віддача, все буде сприяти життєлюбові, гарному настрою та самопочуттю. Саме такий спосіб життя обрали для себе активні пенсіонери Московського району, що відвідують територіальний центр надання соціальних послуг, який став для них теплим домом, де організовують їх дозвілля.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *