ХГО Центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору»

ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю», Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, ГО «Харківський Центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору», 06-08 липня 2018 року проводять семінар-тренінг «Крокуємо до самостійності»

Семінар-тренінг відбудеться за адресою: 6 липня — м. Харків, вул. Киргизька, 19, конференц зала готелю «Sun Light», 7-8 липня – вул. Киргизька 10 з 10.00 до 18.00.

Початок реєстрації: 06 липня об 11.00 готель «Sun Light».

Метою семінару-тренінгу «Крокуємо до самостійності» є формування у підлітків з інвалідністю по зору сукупності знань, умінь і навичок для самостійного життя, зокрема безпечного пересування в просторі, самостійного орієнтування в ньому, набуття здатності бути мобільними, як з використанням, так і без використання технічних засобів, основ успішної комунікації тощо.

В рамках семінару-тренінгу відбудеться презентація ГО «Заплющ очі. Дивись серцем» та УГКЦ Біблії для дітей надруковану шрифтом Брайля.

Дане видання Біблії для дітей, зокрема для дітей з порушенням зору, приурочене вшануванню року Біблії в Україні. Ця Біблія несе Євангелізаційний, місійний та об’єднавчий процес. Книга надрукована в такий спосіб, що спершу дитина буде потребувати ознайомлення із самим текстом – звичайним та шрифтом Брайля, а тоді вже зможе відчитати й самі малюнки, які також нанесені на матеріал цим самим шрифтом.

В семінарі бере участь Ханна Марія Прохарчик – тифлопедагог, спеціаліст з орієнтування у просторі (Польща).

Запрошуємо до участі в заході всіх зацікавлених осіб: педагогів, батьків, представників громадськості, засобів масової інформації.

Наші контактні телефони:
0634754542, 0674183209 — Бутенко Валентина Антонівна
http://srnis.org

Джерело: ГО «Харківський Центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *