З Днем незалежності України, з Днем міста, з Днем прапора!

23 серпня 2018 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова пройшов святковий концерт за участі клубу активного довголіття «Афродіта» присвячений Дню незалежності України.

Наша славна Україна,
Наше щастя і наш рай,
Чи на світі є країна
Ще миліша за наш край?…

24 серпня, в п’ятницю, ми відзначаємо День незалежності України-2018. Це свято встановлене 1992 року на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України». Цю подію і вважають датою утворення української держави в сучасному вигляді. Святкування Дня незалежності в Харкові — особлива подія. Неймовірна пульсація свята відчувається у всьому — змінюється ритм міста, всі традиційно очікують вуличних постановок, виставок, заходів і, без сумніву, святкового концерту.

Напередодні Дня незалежності України, в Шевченківському терцентрі відбувся концерт за участю клубу активного довголіття «Афродіта». Концертна програма свята охоплювала не лише свято «День незалежності України», а не менш радісні події для кожного харків’янина – День міста Харкова, а також День прапора.

Атмосфера свята була святковою, радісною, доброзичливою. Гості та виступаючі разом співали українські народні пісні, бурхливими оплесками зустрічали танцювальні колективи, відповідали на питання вікторини від ведучої концерту, згадавши історію міста та незалежної України.

Гості та підопічні відділення денного перебування шуткували, згадували свої молоді роки та бажали один одному миру та злагоди!

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Шевченківського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *