Якість соціальних послуг на постійному контролі

Якість соціальних послуг на постійному контролі
6 вересня на засіданні комісії з внутрішнього моніторингу та оцінки якості соціальних послуг у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району підведено підсумки проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг «соціальна адаптація» та «денний догляд» за період з травня по серпень поточного року.

Моніторинг та оцінка проводилась з метою визначення відповідності наданих соціальних послуг Державним стандартам цих послуг та потребам їх одержувачів. За вищеназваний період в оцінюванні взяли участь 698 одержувачів соціальної послуги «соціальна адаптація», а також 27 — соціальної послуги «денний догляд». Усі отримувачі цих послуг високо оцінили роботу та ставлення до себе надавачів послуг, відзначили важливість впровадження інноваційних соціальних послуг у роботу відділення денного перебування. Особові справи ведуться відповідно до вимог нормативної бази, індивідуальні плани переглядаються у визначені терміни. Важливо, що одержувачі послуг, які надає відділення денного перебування, при опитуванні, у співбесідах відзначили покращення свого емоційного і психологічного стану порівняно з періодом, коли вони соціальні послуги не отримували.

Надавачі послуг «соціальна адаптація» та «денний догляд» постійно підвищують свій професійний рівень шляхом самоосвіти, а також відвідуючи тренінги, конференції та «круглі» столи тощо. Постійна увага приділяється самооцінці працівників.

Згідно внутрішньої оцінки якості показники соціальних послуг «соціальна адаптація» та «денний догляд» відповідають встановленому рівню – «добре».

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *