Соціальним послугам – високий рівень

Соціальним послугам - високий рівень
6 вересня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбулось засідання комісії з внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома та паліативного догляду за період з 02.05.2018 по 31.08.2018.

Відділення соціальної допомоги вдома систематично моніторить якість послуг, які надає, що включає проведення анкетування/опитування отримувачів соціальних послуг, аналіз відгуків щодо організації та надання тощо.

У відділенні соціальної допомоги вдома станом на 01.09.2018 послугу догляд вдома отримує 766 осіб. В опитуванні взяли участь 207 отримувачів соціальної послуги, що складає 27% від загальної кількості.

Послугу з паліативного догляду вдома отримує 54 особи. В опитуванні взяли участь 21 отримувач соціальної послуги, що складає 38% від загальної кількості.

Результати опитування на комісії доповіла завідувач відділення соціальної допомоги Сєвєріна З.П. Метою опитування є отримання об’єктивної інформації, необхідної для оцінки та поліпшення якості надання соціальних послуг догляду вдома, паліативного догляду вдома, вивчення реального стану їх надання. Результати анкетування показали, що переважна кількість опитаних позитивно оцінює роботу надавачів соціальних послуг, жодний підопічний не висловив бажання змінити соціального робітника. Також аналіз демонструє позитивну тенденцію у процесі надання соціальних послуг, задоволення індивідуальних потреб отримувачів соціальних послуг, дотримання вимог показників забезпечення якості, встановлених у Державних стандартах.

Спостереження за процесом надання соціальної послуги догляд вдома, паліативного догляду вдома, відбувається шляхом планових чи позапланових (оперативних) перевірок роботи соціальних робітників на дільниці, які фіксувалися в актах перевірки роботи соціального робітника на дільниці, в телефонному опитуванні, співбесіді з отримувачами соціальних послуг. Так за звітний період було проведено 87 планових перевірок згідно графіка перевірок роботи соціальних робітників на дільницях за чотири місяця.

За результатами самооцінки 99% соціальних робітників одержали оцінку «добре». У всіх отримувачів соціальних послуг спостерігається покращення емоційного і психологічного стану в процесі надання соціальних послуг порівняно з періодом, коли соціальна послуга догляду вдома та паліативний догляд не надавалась.

На комісії також виступили: заступник директора терцентру Романцова І.О., провідний фахівець із соціальної допомоги вдома Новікова А.В. Комісією ухвалено рішення: якість надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома оцінити на «добре». Незважаючи на загальну оцінку «добре» відділення соціальної допомоги планує ряд заходів, спрямованих на удосконалення роботи підвищення якості надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду. Насамперед, це активізувати роботу щодо виявлення одиноких мешканців району з обмеженими фізичними можливостями, які опинились у складних життєвих обставинах з метою надання їм необхідної допомоги, своєчасно, якісно та в необхідному обсязі надавати соціальні послуги відповідно до вимог Державних стандартів.

Источник: Территориальный центр предоставления социальных услуг Немишлянського района

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *