Особливості надання соціальної послуги представництво інтересів

Особливості надання соціальної послуги представництво інтересів
17 вересня 2018 року у територіальному центрі Слобідського району відбувся семінар із працівниками відділення соціальної допомоги вдома для підвищення рівня та покращення якості надання соціальної послуги представництво інтересів.

За останній час у відділенні соціальної допомоги вдома збільшилося число осіб, які потребують надання послуги представництво інтересів, а саме, виконання доручень, пов’язаних з необхідністю відвідування різних організацій.

Семінар для соціальних працівників, соціальних робітників та фахівців провела завідуюча відділення Хмелевська Ольга Іванівна, яка надала необхідну інформацію щодо принципів представництва інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях. Для запобігання помилок в оформленні субсидії, особливу увагу акцентовано на правилах надання відповідних документів, зокрема, відомостей про близьких рідних, які не прописані за даною адресою.

Проведення таких семінарів підвищує рівень кваліфікації працівників та сприяє покращанню якості надання соціальних послуг.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *