Не роки вік визначають

1 жовтня в Україні відзначають День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та осіб з інвалідністю необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

З нагоди відзначення свята в територіальному центрі надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова відбувся святково-розважальний концерт для людей похилого віку. Теплими словами привітань зустрічала гостей директор територіального центра Циплєнкова Л.І. Створювала атмосферу заходу особливо святковою нова виставка прикладної творчості «Золоті руки майстрів» учасників кружка «Умілі ручки» та «Веселі петельки» клуба активного довголіття «Зустріч», яка прикрашала залу територіального центру.

В концертній програмі приймали участь творчі колективи клуба активного довголіття «Зустріч» ансамбль «Бірюза» та хор «Дубрава». Зі сцени звучали гуморески, вірші та пісні, які наспівували глядачі разом з артистами, коли чули знайомі мелодії.

Продовжили святкування теплою бесідою за чаюванням з солодощами.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *