Презентація книги «Очі сліпих» Василя Єрошенка

13 жовтня 2018 року напередодні Міжнародного дня білої тростини, який нагадує нам, що поряд з нами знаходяться незрячі люди, відбудеться презентація книги «Очі сліпих», про унікальну незрячу людину – письменника, мандрівника, тифлопедагога Василя Єрошенка.

Його ім’я стоїть в японській літературі поруч з іменами славетних письменників і діячів культури. Жителі Країни Вранішнього Сонця видали Збірку тритомних його творів японською та кілька видань мовою есперанто. Він користувався на Сході славою поета, драматурга, педагога, мандрівника. Володів багатьма мовами, в тому числі англійською та есперанто. І тільки у нас про нього знають недостатньо. Ім’я Василя Єрошенка ні про що не каже більшості наших співвітчизників.

У Презентації книги візьме участь упорядник книги Юлія Патлань, перекладач з японської мови, керівник Міжнародної науково-дослідної групи «Василь Єрошенко та його доба». Вона розповість про новітні можливості співпраці зрячих та незрячих дослідників, про нові знахідки та відкриття, про особистісне зростання Василя Єрошенка і той досвід, що він нам передав.

Унікальності літературно-художньому виданню «Очі сліпих» додає універсальний дизайн друку тексту.
Книга видана за фінансової підтримки «Фонду родини Нечитайло».

Запрошуємо всіх зацікавлених!

Презентація відбудеться о 11.00 в Харківському Літературному музеї за адресою: м. Харків, вулиця Багалія, 6.

Контактний телефон: 067- 418-32-09 – Бутенко Валентина Антонівна.

Джерело: ГО «Харківський Центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *