«Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

В рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» в місті Харків з 7 по 9 листопада пройдуть семінари для тих, хто знаходяться у пошуку роботи (7 та 8 листопада з 10 до 18 години, 9 листопада з 10 до 14).

Шановні ветерани! Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Проект надасть ветеранам чудову можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями та майбутніми колегами, підготувати себе до співбесіди, зрозуміти очікування працедавців.

Навчання безкоштовне. 

Зважаючи на обмежену кількість місць пріоритет надаватиметься тим, хто знаходиться у пошуку роботи, у кого є певні проблеми з працевлаштуванням або тим, хто наразі працює але з якихось причин має бажання змінити роботу.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Проект надасть ветеранам АТО чудову можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Семінар в рамках всеукраїнського проекту відбудеться в м. Харків 7 — 9 листопада 2018 р. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Харківської та Полтавської областей.

Реєстрація за посиланням

Більш детально про проект можна прочитати тут.

З усіх питань, що виникають з приводу участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу info.familyato@gmail.com

Джерело: ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *